Responzivní design

Podnikáte na internetu, máte velkou konkurenci a přemýšlíte jak se odlišit? Jak získat zákazníka? Právě web design může být důležitým prostředkem, který nejen udrží návštěvníky na vašem webu a zabrání, aby se jedním klikem přesunuli ke konkurenci, ale může také zajistit, aby se z návštěvníka stal zákazník.

Design webu neovlivní to, jak a odkud k vám na stránky lidé přijdou. Velmi významně ale ovlivní, jestli zůstanou, případně jak se na webu budou dále pohybovat. Web design tvoří úplně první dojem návštěvníka a rozhoduje o tom, jestli zaujme nebo ne. Představte si případ, kdy hledáte na internetu luxusní kosmetiku a přijdete na zastaralé webové stránky bez vkusu, hezkých fotografií a designu. Odejdete a ani se pravděpodobně nebudete zajímat o další informace, protože web na vás bude působit odpudivě, nedůvěryhodně.

Abyste zákazníka zaujali a hlavně ho získali, je v neposlední řadě potřeba mít originální, moderní a kvalitní web design. S Webonio webdesign vůbec řešit nemusíte, postarali jsme se o to za vás. Naši designéři vytvořili desítky šablon, které odpovídají nejnovějším trendům a požadavkům UX. Každou šablonu zvlášť jsme samozřejmě také testovali na uživatelích.

Responzivní design

Responzivní webdesign je takový, který je přizpůsobený na mobily i tablety. Téměř polovina internetových uživatelů si prohlíží webové stránky z mobilů nebo tabletů a na tenhle fakt by neměl zapomínat nikdo, kdo má vlastní webovou stránku. Víme to i u nás ve Weboniu, a proto jsou všechny naše šablony responzivní.