Web design studio

V Česku existuje velké množství web design studií a může být poměrně náročné si vybrat. Web design studio ovšem často provozovat jen jeden grafik, živnostník, který pracuje na projektech sám. Výhodou může být podstatně nižší cena, ovšem někdy i risk z hlediska kvality.

Dále existují středně velká a známá design studia, která se zaměřují jak na menší, tak velké klienty. Do této skupiny patří i naše web design studio. Nezáleží, jestli jste živnostník, soukromá osoba, státní instituce nebo velká korporace. Jde nám o dobře odvedenou práci a dlouhodobou spolupráci. Největší webdesignérské společnosti se zaměřují na korporátní klientelu a tomu odpovídají zejména ceny. U takovýchto firem většinou postrádáme individuální přístup.

Co požadovat od dodavatele webdesignu

  • Reference
  • Spolehlivost
  • Dodržování termínů
  • Individuální přístup
  • Rychlou komunikaci

Než začnete vybírat web design studio, které dostane na starosti váš projekt, v první řadě se podívejte na reference, ukázky práce, případně dohledejte zkušenosti jiných klientů. Cena by neměla být nejdůležitějším rozhodujícím faktorem. Za nízkou cenou se může skrývat horší kvalita, nezkušenost, neprofesionalita. Web design významně ovlivňuje, jestli budou webové stránky úspěšné či nikoliv, proto dodavatele vybírejte opravdu pečlivě.

Pokud stále nemáte jasno, kdo připraví grafický návrh webu, ozvěte se nám. Máme za sebou úspěšné projekty. Jsme zárukou moderního a kvalitního web designu a toho, že návrh dostanete včas. Budeme trpělivě komunikovat do chvíle, než budete s web designem maximálně spokojeni.