Proč investovat do web designu?

By Únor 17, 2015 Uncategorized No Comments

Rozhodujete se, jakou část peněz vložit do designu webu? Věřte, že investice tady se opravdu vyplatí. Design je první věc, která na návštěvníka stránky zapůsobí a to pozitivně nebo negativně. Během ani ne jedné vteřiny je návštěvník schopný vyhodnotit to, jestli se mu web líbí a zůstane nebo naopak a odejde. Takže odpověď je zcela jasná, do designu webu se investovat rozhodně vyplatí.

Kromě toho má design další a neméně významnou funkci. Než se návštěvník webu dostane k poslednímu kroku, který se od něj očekává (koupě produktu, služby, vyplnění formuláře, objednávka..), měl by na webu najít informace, které potřebuje. Web design zajišťuje přehlednost a dostupnost informací, takže také to, jestli uživatel k finálnímu kroku dojde nebo ne. Není nic jednoduššího, než se během pár kliknutí ocitnout na webu konkurence.

Přemýšlejte tedy o tom, komu svěříte tvorbu designu pro váš web a pečlivě vybírejte. Doporučujeme dívat se na reference jednotlivých dodavatelů, jedině tak si budete moct snadno udělat obrázek o tom, jak vypadá jejich práce a na jaké úrovni by byl i váš web design.

Mohlo by vás zajímat:

S kým spolupracujeme
6 zásad designu
Jak poznat skvělý web design
Konzultace zdarma

Leave a Reply