Návrh loga

Firemní logo je základ. V dnešním velmi konkurenčním světě hraje firemní prezentace velmi důležitou roli, obzvlášť na internetu. Potenciální zákazník si sice vybírá podle nabízené ceny nebo kvality produktů a služeb, ovšem to až v druhém kroku. Nejprve totiž přijde na vaše stránky a první dojem rozhoduje o tom, jestli zůstane nebo jedním kliknutím skončí u konkurence.

Rozhodně nepodceňujte grafický návrh loga.  Je to něco, čím se prezentujete. Je všude. Je to značka vaší firmy – na vizitkách, webových stránkách, letácích, reklamních předmětech. Logo je jedna z nejdůležitějších součástí vaší firmy.

Tvorba loga

Tvorba firemního loga je proces, který by neměl být zanedbán. Logo je něco, co bude provázet celou dobu vašeho podnikání. Pečlivě si tedy promyslete, kdo by měl vaše logo vytvořit. V dnešní době existuje spousta online nástrojů, které umožňují tvorbu loga zdarma, případně za malý poplatek. Nikdy však nebude výsledek originální a na profesionální úrovni.

Už dlouhé roky vytváříme kreativní loga. Máme zkušenosti a víme, co na zákazníky funguje. Loga od nás jsou originální a odliší vás od konkurence. Vždy vám poskytneme několik návrhů, dokud si nevybere a nebudete stoprocentně spokojeni. Tvoříme jen úspěšná loga firem!