Návrh letáku

V dnešním internetovém světě se může zdát, že offline propagace ustupuje a firmy investují čím dál více peněz do reklamy na internetu. V zásadě je jedno, do jakého média firma peníze vloží, jde hlavně o to, aby se investice vyplatila. A právě správně zacílená offline reklama, třeba dnes už trochu „zastaralý“ leták, může být velmi výhodnou investicí.

Jak už bylo řečeno, o úspěšnosti reklamního letáku rozhoduje v první řadě zacílení na správné uživatele. Dalším velmi podstatným faktorem je však grafický návrh. Dnes nám chodí do schránky denně přibližně 10 nových reklamních letáků. Jak ale mezi ostatními vyniknout a upoutat pozornost a neskončit hned v koši? No přeci zvolit kreativní a velmi originální design!

Grafický návrh letáku

Věnujeme se designu už poměrně dlouhou dobu a víme, co na uživatele funguje. Také víme, že průměrný být nestačí. Aby firma uspěla v tak konkurenčním světě, je potřeba být originální, výjimečný, zapamatovatelný. Svěřte se do našich rukou. Pomůžeme vám s grafickým návrhem letáku a vymyslíme takový, který neskončí v koši!

Billboardy

Stejně jako u letáků, billboardy jsou dnes na každém kroku. Lidé je míjejí cestou do práce, do školy, na procházce, na zastávce autobusu. Jsou prostě všude. Jak se tedy odlišit od konkurence a zaujmout pozornost zrovna tím vaším billboardem? Jednoznačně díky kreativnímu a originálnímu grafickému návrhu.

Výroba billboardu

Pokud potřebujete grafický návrh billboardu nebo plakátu, na výběr máte z nespočet grafických studií. Pokud chcete ale originální návrh, který zaujme a úplně se odliší od ostatních, pak se ozvěte právě nám. Jsme rodilí kreativci a vymýšlení nových a netradičních nápadů je naše specialita.