6 zásad designu

 • Kvalitní

  Kvalitní web design můžeme posuzovat z několika hledisek. Důležité je především to, aby byl přístupný, přehledný a správně se zobrazoval ve všech prohlížečích na všech dostupných zařízeních (mobily, tablety, PC).

 • Funkční

  Pokud se web obtížně používá, lidé z něj odejdou. Pokud úvodní stránka neobsahuje jasné informace, o čem web je, lidé odejdou. Pokud uživatel na webu zabloudí, odejde. Jestli nenajde na webu to, co hledal, odejde.

 • Moderní

  S nemoderním webem těžko zaujmete návštěvníky. Web je vizitka vaší firmy. Konkurence je obrovská a nemoderní weby zkrátka nejsou v kurzu. Zapracujte na svém designu, abyste se nemuseli za svůj web stydět!

 • Originální

  Jak se prosadit v tak konkurenčním prostředí, jako je internet? Mít originální web. Přesněji řečeno originální a zapamatovatelný design. Jen tak vystoupíte z řady a návštěvníci webu si vás zapamatují.

 • Uživatelsky přívětivý

  Uživatel potřebuje na webu najít informace rychle a snadno, ideálně na pár kliknutí. I design rozhoduje o tom, jestli je najde nebo nikoliv, případně za jak dlouho. Usnadněte zákazníkům cestu k nákupu.

 • Profesionální

  Neprofesionální web design se pozná. Vzhledem k tomu, že web design může zásadním způsobem ovlivnit úspěšnost webové stránky, tedy i zisky na internetu, měli byste jeho tvorbu svěřit do rukou odborníků.

Web design od nás

Webonio je projekt, u kterého hraje design jednu z hlavních rolí. Jak design jednotlivých šablon, tak samotného online nástroje je moderní, kvalitní a hlavně funkční. Nevěříte? Přesvědčte se.